AGD

Nowoczesna kuchnia nie może funkcjonować bez artykułów gospodarstwa domowego. Wygoda, bezpieczeństwo i praktyczność tego typu sprzętów zapewniła im stałe miejsce w naszym życiu.

Nasze studio oferuje szeroki wybór AGD. Z naszą pomocą Twój dom będzie funkcjonalny i nowoczesny, zaoszczędzisz czas i będziesz mógł korzystać z komfortowych rozwiązań. Oferujemy sprzęty zarówno wolnostojące, jak i do zabudowy. Nasze produkty są wysokiej jakości - dzięki temu będą służyły przez wiele lat nawet intensywnego użytkowania. Ułatwią nie tylko przygotowywanie posiłków, ale także utrzymanie mieszkania w porządku i czystości.

Dobrej jakości sprzęt AGD potrafi zmienić życie na lepsze. Dzięki niemu możesz mieć więcej czasu i energii na to, co lubisz robić. Przygotowanie posiłków z nowoczesnymi sprzętami jest szybsze i bardziej przyjemne - a Ty możesz maksymalnie wykorzystać potencjał swojej kuchni. Dobrej jakości AGD świetnie sprawdzi się także w kuchniach otwartych lub aneksach kuchennych - zwłaszcza, jeśli lubisz przygotowywać posiłki z bliskimi.

Kuchnie zaopatrujemy:

Kontakt

Logotyp Art Stuido 2

Art Studio 2 Meble na wymiar

ul. Jagiellońska 95
85-001 Bydgoszcz
Godziny otwarcia
pon. - pt. 10:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Zobacz mapę
tel. +48 601 920 400
e-mail. kontakt@artstudio2.pl